Zespół

Poznaj zespół vBionic, który codziennie udoskonala złożony proces tworzenia protez TOLKA.

1 (1)

Bartosz Rajewski

CEO & Founder

Prezes Zarządu w spółce vBionic. Magister nauk ekonomicznych z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz inżynier energetyk z Politechniki Poznańskiej. Pomysłodawca pełniący nie tylko funkcje zarządcze w przedsiębiorstwie, ale również aktywny uczestnik procesów badawczo-rozwojowych dotyczących rozwoju zaawansowanej, robotycznej protezy kończyny górnej.

2 (1)

Adam Łuczak

CTO

Doktor inżynier Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej. W vBionic zajmuje się innowacjami i tworzeniem nowatorskich rozwiązań w obszarze skanowania odlewów protetycznych. Obecnie poświęca się budowie sieci neuronowych do automatyzacji procesu tworzenia lejów protetycznych z rezonansów magnetycznych, które mają być kolejnym krokiem w rozwoju protez.

3 (1)

Jakub Siast

Engineer

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej. Zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem aparatury badawczej, budową i trenowaniem sieci neuronowych oraz programowaniem funkcji nadchodzącej TOLKI PRO - nowej generacji protez vBionic. Właściciel licznych patentów, autor wielu publikacji.

4 (1)

Jadwiga Pańczyniak

Industrial Designer

Projektantka wzornictwa przemysłowego, absolwentka School of Form w Poznaniu. W vBionic od czerwca 2017 roku rozwija proces wykonywania form i odlewów dla użytkowników protez, modeluje obiekty 3D i przygotowuje je do druku. Pozostaje również w bezpośrednim kontakcie z Klientami, czuwając nad poszczególnymi etapami powstawania każdej z protez.

6 (1)

Bolesław Jabłoński

Biomedical Engineer

Absolwent Inżynierii Biomedycznej na specjalizacji Protetyka oraz Urządzenia Medyczne i Rehabilitacyjne na Politechnice Poznańskiej. Z vBionic związany od lipca 2018, zajmuje się opisami patentowymi i pracą nad rozwojem nowoczesnych rozwiązań protetycznych związanych z lejami protezowymi. Obecnie rozwija projekt TOLKI PRO.

4 (1)

Izabela Łent

Industrial Designer

Absolwentka Inżynierii biomedycznej na Politechnice Poznańskiej o specjalności Protetyka. Specjalistka w dziedzinie nowych technologii, a w szczególności w dziedzinie biomateriałów, algorytmów cyfrowego przetwarzania zdjęć rentgenowskich ludzkich rąk i szybkiego prototypowania. W vBionic zajmuje się koordynacją procesu odlewów lejów protezowych.

5 (1)

Rafał Pacler

Engineer

Absolwent Wydział Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej. Związany z vBionic od kwietnia 2017 roku, zajmuje się montażem i testowaniem układów elektronicznych, programowaniem, przygotowaniem do pracy drukarek 3D. Odpowiada za proces druku lejów protezowych - podstawowej części każdej protezy TOLKA.

Masz dodatkowe pytania?

Koniecznie sprawdź zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

 2020 vBionic sp. z o.o.  |  Polityka prywatności