Jak to działa

Naszym celem od zawsze było stworzenie dostępnej, taniej i łatwiej w obsłudze protezy, którą nabyć możną użytkownicy w każdym zakątku świata. Stąd innowacyjny pomysł na system samodzielnego tworzenia odlewu kończyny resztkowej, na podstawie którego specjaliści vBionic konstruują i drukują model leja protetycznego.

Zamów toolkit i wykonaj odcisk kikuta

Toolkit jest bezpłatny - zawiera zestaw instrukcji i wszystkie materiały niezbędne do wykonania odcisku kikuta.

Paczkę z odlewami i pomiarami odeślij do nas

Daj nam znać, gdy paczka będzie gotowa - zamówimy kuriera, a Ty nie poniesiesz żadnych kosztów.

Czekaj na przesyłkę z personalizowanymi lejami protezowymi

Przymierz i wybierz ten najwygodniejszy - razem z dłonią stworzy Twoją nową protezę!


Jak wygląda proces pomiaru i odlewu kończyny resztkowej?

  • Zajrzyj do naszego sklepu i zamów bezpłatny toolkit – zestaw materiałów i instrukcji niezbędnych do wykonania odlewu.
  • Po otrzymaniu paczki zapoznaj się z instrukcją i zasadami działania. Poprosimy Cię o dokonanie pomiarów kończyny resztkowej przy pomocy dołączonych narzędzi oraz dokonanie jej odcisku w plastycznej masie. Przy dokonywaniu pomiarów i przygotowaniu mieszanki do dokonaniu odcisku na pewno przyda Ci się pomoc przynajmniej jednej osoby.
  • Szczegółowy opis postępowania z masą – alginatem, w którym dokonasz odcisku kończyny resztkowej, dołączony będzie do toolkitu. W czasie kilkuminutowej pracy masa kilkukrotnie zmienia kolor, informując w ten sposób o gotowości do użycia, co stanowi świetną zabawę nie tylko dla najmłodszych użytkowników!
  • Spakuj spisane pomiary i odlew do dołączonego opakowania i daj znam znać – niezwłocznie i na nasz koszt przyślemy do Ciebie kuriera, który dostarczy paczkę do naszej pracowni.
  • Ten szybki, zaledwie kilkunastominutowy proces pozwoli na dokonanie dokładnego odcisku kikuta. Na jego podstawie nasi specjaliści przygotują dla Ciebie aż trzy leje protezowe, z których wybierzesz ten pasujący najlepiej do Twojego ciała – tak, by noszenie TOLKI stało się komfortową codziennością!


Płatność za protezę następuje dopiero po przymierzeniu trzech lejów protezowych i wyborze najwygodniejszego z nich - stanie się on podstawą Twojej TOLKI!

Masz dodatkowe pytania?

Koniecznie sprawdź zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

 2020 vBionic sp. z o.o.  |  Polityka prywatności