Idea

Tolka_stylizowane_t_b_g (81)Tolka_stylizowane_t_b_g (81)
Tolka_stylizowane_t_b_g (63)Tolka_stylizowane_t_b_g (63)
Tolka_stylizowane_t_b_g (36)Tolka_stylizowane_t_b_g (36)
Tolka_stylizowane_t_b_g (15)Tolka_stylizowane_t_b_g (15)
Tolka (19)Tolka (19)

Jako vBionic od 2016 roku pracujemy nad tym, by dostęp do protez kończyny górnej był szybkim, zdalnym, bezpiecznym, tanim i całkowicie satysfakcjonującym procesemDziałamy, by protezy TOLKA nie tylko spełniały wszystkie wymagania i oczekiwania naszych Klientów, ale i dawały nieznany dotąd komfort, wygodę i przyjemność użytkowania. 

Naszym celem jest nie tylko stworzenie unikalnych protez kończyn górnych, ale i wdrożenie zupełnie nowego spojrzenia na proces ich produkcji i dostępności. TOLKA trafia do Klientów na całym świecie, nie wymaga czasochłonnych wizyt w specjalistycznych gabinetach, a jej cena i lekkość czynią ją dostępną dla każdego użytkownika

TOLKA nie jest protezą wyłącznie kosmetyczną! Palce posiadają zakres ruchów naturalnych stawów – by już nic nie ograniczało Cię w pracy, naucem aktywnym odpoczynku czy zabawie.

TOLKA przystosowana jest do potrzeb dzieci i dorosłych. Wierzymy, że najlepszy moment na wprowadzenie manual assistant do życia dziecka to ten, w którym ono samo zacznie wyrażać zainteresowanie i chęć posiadania go.

Zamów toolkit – zestaw do wykonania odlewu, który w kilka minut przygotujesz w domu, odeślij do nas odcisk kończyny resztkowej, wybierz najwygodniejszy lej protezowy i ciesz się swoją własną TOLKĄ!

 

Masz dodatkowe pytania?

Koniecznie sprawdź zakładkę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

 2020 vBionic sp. z o.o.  |  Polityka prywatności